KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144719
nr 1214 4719
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Västerbron, signerad, -90. Olja på pannå, 32x24
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:10:20
27/10 01:05:08
500 kr
29/10 19:55:33
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning